Giriş Yap
Giriş Yap - Üye Ol
ÜRÜNLER
  Otomobil Markaları
  OTOMOBİNİZİ SEÇTİNİZ
  Sadece seçili olan otomobilin yedek parçalarını görüntüleyebilirsiniz. Farklı bir otomobil için yedek parça arıyorsanız veya genel bir arama yapmak istiyorsanız, Aracı Değiştir butonuna tıklayınız.
  OTOMOBİNİZİ SEÇTİNİZ
  Bu aramada sadece aracı için yedek parçaları görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz otomobil seçiminizi tamamlayarak tekrar arama yapabilir veya Temizle butonunu kullanarak aramanızı genelleştirebilirsiniz.
  SONUÇ BULUNAMADI
  aramasıyla ilgili herhangi birşey bulamadık.
  Dilerseniz aradığınız yedek parçalar için listenizi doldurabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.
  PARÇA TEKLİFİ AL Whatsapp Destek Müşteri Hizmetleri
  OTOMOBİLİNİZİ SEÇİN
  Otomobilinizi Seçin
  Otomobilinizi seçerek aradığınız yedek parçayı daha hızlı bulabilirsiniz
  ÜRÜNLER
   SONUÇ BULUNAMADI
   aramasıyla ilgili herhangi birşey bulamadık. Dilerseniz aradığınız yedek parçalar için listenizi doldurabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.
   PARÇA TEKLİFİ AL
   için parça ara
   Sadece seçili olan otomobilin yedek parçalarını görüntüleyebilirsiniz. Farklı bir otomobil için yedek parça arıyorsanız veya genel bir arama yapmak istiyorsanız, Aracı Değiştir butonuna tıklayınız.
   için parça ara
   Bu aramada sadece aracı için yedek parçaları görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz otomobil seçiminizi tamamlayarak tekrar arama yapabilir veya Temizle butonunu kullanarak aramanızı genelleştirebilirsiniz.
   Otomobilinizi Seçin
   Otomobilinizi Seçin
   Marka Model Model Yılı Motor Hacmi Kasa Tipi

   Chery Taxim Yedek Parça

   Chery Taxim yedek parça fiyatları burada. 2009-2011 model, 1.5, 1.6 motor orijinal ve çıkma Taxim parçalar Ankara, İstanbul İzmir'e hızlı kargoda!
   1 ADET Oto Yedek Parça & Fiyatları
   Chery Taxim 3 Tırnak Buji Takımı (2009-2011) Torch
   Torch Oto Yedek Parça
   Torch Oto Yedek Parça

   Chery Taxim 3 Tırnak Buji Takımı (2009-2011) Torch

   STOK KODU:5F7DB7
   344,00 TL
   (0)
   Torch Oto Yedek Parça
   344,00 TL
   (0)
   344,00 TL KDV DAHİL

   Chery Taxim Yedek Parça Listesi

   Chery Taxim yedek parça listesi içerisinde arabanızın ihtiyacı olan tüm ürünleri bulabilirsiniz. Kategorimizde orijinal ve yan sanayi (muadil) yedek parça alternatifleri yer almaktadır. Bu alternatifler içerisinde ihtiyacınızı karşılayacak Chery Taxim yedek parça ürününü satın alabilir, hızlı sipariş verebilirsiniz.

   Chery Taxim yedek parça modelleri 2009, 2010, 2011 model yıllarından oluşmaktadır. Listelerimizde Taxim yedek parça için bu model yıllarının ürünleri yer almaktadır. Arabanızın modelini seçerek ilgili kategoride bulunan ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

   Chery Taxim yedek parça siparişlerinizi online listemiz veya bizimle iletişim kurarak da gerçekleştirebilirsiniz. Uzman satış temsilcilerimiz ile iletişime geçerek Chery Taxim parçaları ile ilgili bilgi alabilir siparişlerinizi telefondan da yapabilirsiniz.

   Chery Taxim Yedek Parça Fiyatları

   Chery Taxim yedek parça fiyatları bütçeniz için alternatif seçeneklerle bu listede firmamız tarafından hazırlanmıştır. Chery Taxim yedek parça fiyat listemizi oluştururken ilk önceliğimizin uygun fiyatlar olduğunu belirtmek isteriz. Fakat birçok duruma göre Taxim yedek parça fiyatları listemizde farklılık göstermektedir.

   Chery Taxim yedek parça fiyatları; ilgili parçanın kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Ürünün orijinal veya muadil bir parça olması farklı fiyatların yer almasına sebep olmuştur. Orijinal veya yan sanayi fark etmeden Chery Taxim yedek parça fiyatları için mümkün olan en indirimli avantajları sizler için sunmaya çalıştık.

   Chery Taxim yedek parça fiyatları; motor parçaları, debriyaj seti (baskı balata bilya), silindir kapağı, piston takımı, su radyatörü, triger seti kategorilerinde pahalı aralıktadır. Hava Filtresi, Polen Filtresi, Benzin Filtresi, Fren Balatası, Kapı Kolları, Far Lambası, Stop Lambası kategorilerinde ise Chery Taxim yedek parça fiyatları uygun aralıklarla sunulmaktadır.

   Chery Taxim Yedek Parça Teslimatı

   Chery Taxim yedek parça satın almak istediğinizde İstanbul mağazamızı ziyaret ederek elden ürünlerinizi teslim alabilirsiniz. Online siparişlerinizde ise ortalama olarak 1 iş günü içerisinde kargo aracılığıyla ürünlerinizi kapınızda teslim alabilirsiniz.

   Chery Taxim yedek parça siparişlerinde İstanbul mağazamızdan gönderilerinizi kargo aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz. Siparişleriniz İstanbul’a 600 km yakınlığında bulunan Ankara, Bursa, Edirne, Eskişehir, İzmir, Sakarya, Balıkesir, Çanakkale gibi şehirlere 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul’a 600 km’den fazla uzakta bulunan Adana, Antalya, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Mardin, Muğla Şanlıurfa, Trabzon gibi şehirlere ise Chery Taxim yedek parçaları 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

   Chery Taxim yedek parça kargo gönderim süreleri ortalama sürelerdir. Bu süreler, kargo firmasının yoğunluğu veya yaşanabilecek diğer aksi durumlara göre değişiklik gösterebilir.

   Chery Taxim Yedek Parça İstanbul

   Chery Taxim yedek parça İstanbul Bayrampaşa ilçesinde bulunan mağazamızdan teslim alınabilir. Online olarak da yapmış olduğunuz siparişlerinizde ortalama 1 iş günü içerisinde İstanbul şehrinde kapınıza kadar teslimat gerçekleşebilir.

   Chery Taxim yedek parça İstanbul ilinde; İkitelli Oto Sanayi, Bağcılar, Ümraniye, Esenyurt, Aksaray, Kartal, Bostancı, Pendik, Maslak, Avcılar, Ataşehir ilçelerinden de temin edilebilir. Güvenilir Chery satıcıları aracılığıyla acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

   Chery Taxim Yedek Parça Ankara

   Chery Taxim yedek parça Ankara şehri gönderimlerimiz ortalama olarak 2 iş günü içerisinde size teslim edilir. Bu bölgede satış yeri mağazamız bulunmamaktadır. Ürünlerinizi aynı gün içerisinde elden teslim alamayabilirsiniz. Ancak hızlı kargo aracılığıyla Ankara’nın tüm şehirlerine gönderilerimiz gerçekleşmektedir.

   Chery Taxim yedek parça Ankara ilinde; İskitler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Yıldız Oto Sanayi sitelerindeki güvenilir satıcılardan temin edilebilir. Ankara bölgesinde yer alan oto sanayi sitelerini gezerek Chery Taxim parça ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

   Chery Taxim Yedek Parça İzmir

   Chery Taxim yedek parça İzmir şehrine teslimat sürelerimiz ortalama 2 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. İzmir şehrine yakın olan diğer sınır şehirlerine de bu süreyi aşmadan gönderilerimizi teslim ediyoruz. İzmir şehri için fiziksel bir mağazaya sahip olmadığımız için Chery Taxim yedek parça ürünlerini kargo ile gönderiyoruz.

   Chery Taxim yedek parça İzmir ilinde; 1. Sanayi Sitesi, 2. Sanayi Sitesi, 3. Sanayi Sitesi, 6. Sanayi Sitesi, Karabağlar, Çiğli ve Bornova bölgelerinden temin edilebilir. Bu bölgede bulunan özel servisler Taxim yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

   Chery Yedek Parça kategorimize göz atarak, tüm modellerin parça fiyatlarını da görüntüleyebilirsiniz.

   Whatsapp Destek