Güvenli Alışveriş

Parça Ofisi İnternet Alışverişindeki Bilgi Güvenliği Teknolojileri

Parça Ofisi online mağazamızda güvenliğe önem veriyor, güvenli alışverişi sağlayan teknolojileri kullanıyoruz.

Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği

Parça Ofisi internet mağazasında üyelik sözleşmemizde belirtildiği gibi, kişisel bilgileriniz gizlidir ve 3. kişi yada kurumlarla paylaşılamaz. Üye olurken ilettiğiniz tüm kişisel bilgilerinizin tamamı güvenlik duvarı koruması altında saklanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizde aynı şekilde 3. kişi yada kurumlarla paylaşılamaz ve kesinlikle sistemlerimizde saklı tutulamaz.

2048 bit Genişletilmiş Şifreleme Teknolojisi

Online alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de, satın alma işlemini yapmış olduğunuz internet sayfasında SSL sertifika desteğinin var olmasıdır. SSL Sertifikası, internet sitesi ve sunucu arasındaki veri transfer işlemi esnasında, verilerin şifrelenerek güvenli bir şekilde sunucuya aktarılmasını sağlar. Dolayısıyla kötü niyet taşıyan 3. kişilerce verileriniz şifrelenerek korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz ve kişisel bilgilerinize önem verdiğimiz için, sayfamızda SSL sertifikasının dışında güvenlik teknolojilerine de büyük önem veriyoruz.

3D Güvenlik Sistemi

Online alışveriş işlemlerinde olmazsa olmaz güvenlik adımları arasında bulunan 3D Secure yani Üç Boyutlu Güvenlik sistemi sayfamızda mevcuttur. Kredi kartı ödeme altyapılarını sağlayan Visa ve Mastercard şirketleri tarafından onaylanmış 3D Güvenlik sistemini seçtiğiniz takdirde kredi kartını veren bankanın güvenli doğrulama ekranına yönlendirileceksiniz. Açılan bu ekranda kart sahibi olarak cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu girmeniz gereklidir. Bu işlemleri yaptıktan sonrasında güvenli bir şekilde 3D Secure kullanmış, ödemenizi de yapmış olacaksınız.

Whatsapp Destek

%100 Güvenli Alışveriş