Online Sipariş Oluşturma

Sipariş vermek için üye olmam gerekiyor mu?

Online alışveriş için dilerseniz üye olmadan sipariş oluşturabilirsiniz. Ancak üye olmanız durumunda, fatura ve teslimat bilgilerinizi kaydederek bir sonraki siparişinizde kolaylık elde edebilir, web sitemiz üzerinden kargo takibini yapabilirsiniz. Üye olmadan alışveriş yapmayı tercih ederseniz, siparişinizi yalnızca e-posta üzerinden takip edebilirsiniz.

Online sipariş nasıl verebilirim?

 • Satın almak istediğiniz ürünü veya ürünleri “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize ekleyin.
 • Ürünlerinizi seçtikten sonra, sayfamızın sağ üst kısmında bulanan Sepet Simgesi” butonuna tıkladığınızda, seçmiş olduğunuz ürünler sipariş listesi olarak ekranınıza gelecektir
 • Sepet listenizi onaylamak için sayfanın sağ bölümünde bulunan “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak kargo teslimat bilgilerinizi düzenlemeli, ödeme seçeneğinizi belirlemelisiniz.
 • Bilgilerinizi tekrar kontrol ettikten sonra, seçmiş olduğunuz ödeme seçeneği Kredi Kartı ise “Ödeme Yap” butonuna tıklayarak kredi kartı ödeme ekranına gidebilirsiniz. Bu ekranda kredi kartı bilgilerinizi doldurarak “Siparişi Onayla” butonu ile beraber siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
 • Ödeme yönteminiz Kapıda Ödeme veya Banka Havalesi ise “Siparişi Onayla” butonuna tıkladığınızda siparişiniz oluşturulmuş olacaktır.
 • Oluşturduğunuz  sipariş için ekranda sistem tarafından size verilen sipariş numarasını göreceksiniz. Sipariş takibi için bu sipariş numarasını saklayınız.
 •  Ödeme Yönteminiz bir önceki ekranda “Banka Havalesi” ise, bu bölümde karşınıza şirketimizin banka hesap veya EFT bilgileri gelecektir. Sizin için uygun olan bankayı tercih ederek ödemeyi gerçekleştirmelisiniz. Ödemeyi tamamladıktan sonra Ödeme Bildirimi formunu doldurarak veya bizlerle iletişime geçerek ödemenizi yaptığınıza dair bildirimde bulunmalısınız.
 • Ödeme Yönteminiz bir önceki ekranda “Kapıda Ödeme” ise, müşteri temsilcilerimiz siparişinizin teyidi için sizinle iletişime geçecektir.

Oluşturduğum siparişimde ürün ekleme, değiştirme veya çıkarma yapabilir miyim?

Verilen siparişe ürün ekleme yapılamamaktadır. İhtiyacınız olan yeni bir ürün için yeni sipariş oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturduğunuz siparişinize değişim ve çıkarma yapabilmek için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmelisiniz.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Online alışveriş işlemerinde 3 farklı ödeme şeklini tercih edebilirsiniz.

 1. Kredi Kartı (3D Secure ile Güvenli Ödeme)
 2. Banka Havale veya EFT
 3. Kapıda Nakit Ödeme (Yalnızca motor grubundaki ürünler için geçerlidir.)

 

Detaylar için Ödeme Seçenekleri bölümünü okuyabilirsiniz.

Whatsapp Destek

%100 Güvenli Alışveriş