Giriş Yap
Giriş Yap - Üye Ol
ÜRÜNLER
  Otomobil Markaları
  OTOMOBİNİZİ SEÇTİNİZ
  Sadece seçili olan otomobilin yedek parçalarını görüntüleyebilirsiniz. Farklı bir otomobil için yedek parça arıyorsanız veya genel bir arama yapmak istiyorsanız, Aracı Değiştir butonuna tıklayınız.
  OTOMOBİNİZİ SEÇTİNİZ
  Bu aramada sadece aracı için yedek parçaları görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz otomobil seçiminizi tamamlayarak tekrar arama yapabilir veya Temizle butonunu kullanarak aramanızı genelleştirebilirsiniz.
  SONUÇ BULUNAMADI
  aramasıyla ilgili herhangi birşey bulamadık.
  Dilerseniz aradığınız yedek parçalar için listenizi doldurabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.
  PARÇA TEKLİFİ AL Whatsapp Destek Müşteri Hizmetleri
  OTOMOBİLİNİZİ SEÇİN
  Otomobilinizi Seçin
  Otomobilinizi seçerek aradığınız yedek parçayı daha hızlı bulabilirsiniz
  ÜRÜNLER
   SONUÇ BULUNAMADI
   aramasıyla ilgili herhangi birşey bulamadık. Dilerseniz aradığınız yedek parçalar için listenizi doldurabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.
   PARÇA TEKLİFİ AL
   için parça ara
   Sadece seçili olan otomobilin yedek parçalarını görüntüleyebilirsiniz. Farklı bir otomobil için yedek parça arıyorsanız veya genel bir arama yapmak istiyorsanız, Aracı Değiştir butonuna tıklayınız.
   için parça ara
   Bu aramada sadece aracı için yedek parçaları görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz otomobil seçiminizi tamamlayarak tekrar arama yapabilir veya Temizle butonunu kullanarak aramanızı genelleştirebilirsiniz.
   Otomobilinizi Seçin

   Gizlilik Politikası

   Parça Ofisi olarak sunulan tüm hizmet ve servisler Altıntepsi mh. Öztekin cd. 80/A Bayrampaşa İstanbul adresinde kayıtlı Parça Ofisi Otomotiv Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmamıza aittir. Parça Ofisi olarak siz değerli kullanıcılarımıza daha iyi bir hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizi (isim, soyisim, cep telefonu numarası, adres ) sizlerden talep etmekteyiz. Yalnızca Parça Ofisi'ne ait sunucularda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında siz değerli kullanıcılarımıza daha iyi hizmet vermek maksadı ile sadece Parça Ofisi bünyesinde kullanılmaktadır.

   Yaşanılan teknik aksaklıklar, hizmet ile ilgili oluşabilecek sorunlar veya uyuşmazlıkların hızla çözülebilmesi için Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

   Alışverişleriniz esnasında ve üyelik formlarından aktarmış olduğunuz bilgiler, rızanız dışında yada aksi bir talimatınız olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle, ticari amaçla kullanılmamakta ve satılmamaktadır. Müşteri bilgileri resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince ilgili kurumlarla paylaşılabilmektedir.

   Kredi Kartı Güvenliği

   Parça Ofisi web sitemiz üzerinden kredi kartı bilgilerini paylaşarak alışveriş yapan tüm kullanıcılarımızın güvenli bir alışverişi tamamlamaları için gerekli altyapıyı sunmaktayız. Alışveriş sitemizde bulunan SSL Sertifikası, kredi kartı çekimlerinde kullanılan 3D Secure güvenlik anahtarı ile güvenliğiniz firmamız için büyük önem arz etmektedir. Alışverişleriniz esnasında ödeme işlemini gerçekleştirdiğiniz kredi kartı bilgileriniz tarafımızca sunucularımızda, iş ortaklarımızda veya herhangi bir veri havuzunda tutulmamaktadır.

   Üçüncü Taraf Web Siteleri ve Uygulamalar

   Parça Ofisi web sitesi dahilinde başka sitelere de link verebilir. Firmamız, bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Firmamıza ait sitede yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız aracılığıyla kullanıcılarımıza dağıtılır. İşbu sözleşmedeki Gizlilik Politikası Prensipleri, sadece firmamızın kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.

   E Posta Güvenliği

   Firmamızın müşteri hizmetleri bölümüne herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e postalarda kredi kartı bilgilerinizi veya şifrelerinizi paylaşmayınız. E Postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız E Postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez. Sistemimizde kayıtlı olan e posta adresleriniz "Gizlilik Politikası", "Üyelik Sözleşmesi" ihlallerinde olmadığı taktirde üçüncü kişi veya kurumlarla paylaşılmayacaktır.

   İstisnai Haller

   Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde firmamız, İşbu "Gizlilik Politikası" hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

   1. Kanun, Kanun Hükmünde kararname, yönetmelik v.b. Yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlülükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak,

   2. Firmamızın kullanıcılarla akdettiği "Üyelik Sözleşmesi" ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla,

   3. Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi,

   4. Kullanıcıların hakları ve güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.

   Whatsapp Destek